Moment-1
Chwała-2
Zorza polarna-2
Zorza polarna-F2
Flash-F1
Dolna warstwakosz do sprzątania, Kosz do czyszczenia dolnej warstwy, Kosz modułu dolnej warstwy,
Montowane w myjkach jedno-, dwu- lub trójwarstwowych, umieszczane w różnych modułach wtryskowych, spłukują wielokrotnego użytku szkło laboratoryjne, ceramikę, tworzywa sztuczne, stal nierdzewną itd.
| Tworzywo | Stal nierdzewna 316LStal nierdzewna |
| Kolor | Matowa stal nierdzewna |
| Wałek do ćwiczeń | Osiem |
| Regulator położenia | Dwa |
| Skok ramy kosza pchający i ciągnący | 550 mm |
| Szybka średnica interfejsu | 32 mm |
Półka koszowa z łączeniem modułowym
Ręczne czyszczenie komory wlotowej i wylotowej metodą push-pull
Zamontowane na obu prowadnicach ze stali nierdzewnej
Szybkozłączka wlotowa wody, umożliwiająca dopływ wody płuczącej z tyłu prowadnicy komory do każdego modułu wtryskowego
| Wymiary zewnętrzne, wysokość w mm | 139 mm |
| Wymiary zewnętrzne, szerokość w mm | 529 mm |
| Wymiary zewnętrzne, głębokość w mm | 570 mm |
| Waga netto | 3 kg |

Firma XPZ
Hangzhou Xipingzhe Biological Technology Co., Ltd
XPZ to wiodący producent zmywarek do szkła laboratoryjnego z siedzibą w mieście Hangzhou, w prowincji Zhejiang, w Chinach. XPZ specjalizuje się w badaniach, produkcji i handlu automatycznymi zmywarkami do szkła, które mają zastosowanie w branży biofarmaceutycznej, ochronie zdrowia, kontroli jakości, monitorowaniu żywności i petrochemii.
XPZ pomaga w rozwiązywaniu wszelkich problemów związanych z czyszczeniem. Jesteśmy głównym dostawcą dla chińskich organów inspekcyjnych i przedsiębiorstw chemicznych. Tymczasem marka XPZ działa w wielu innych krajach, takich jak Indie, Wielka Brytania, Rosja, Korea Południowa, Uganda, Filipiny itd. XPZ oferuje zintegrowane rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb, obejmujące dobór produktów, instalację i szkolenie obsługi itd.
Zdobędziemy większą przewagę konkurencyjną, aby dostarczać innowacyjne produkty o wysokiej jakości i doskonałą obsługę, utrzymując przy tym naszą długoterminową przyjaźń.
Fabryka XPZ

Wystawa

