Chwała-2
Zorza polarna-2
Zorza polarna-F2
Flash-F1
Kosz do czyszczenia warstwy górnej, Kosz do czyszczenia warstwy środkowej, Stojak na kosz do czyszczenia warstwy górnej, Stojak na kosz do czyszczenia warstwy środkowej, Kosz modułu warstwy górnej, Kosz modułu warstwy środkowej
Montowane w myjkach dwu- lub trójwarstwowych, umieszczane w różnych modułach wtryskowych, spłukują wielokrotnego użytku szkło laboratoryjne, ceramikę, tworzywa sztuczne, stal nierdzewną itd.
| Tworzywo | Stal nierdzewna 316LStal nierdzewna |
| Kolor | Matowa stal nierdzewna |
| Wałek do ćwiczeń | Sześć |
| Regulator położenia | Dwa |
| Rozpoznawanie koszyka | Jeden |
| Skok ramy kosza pchający i ciągnący | 550 mm |
Wbudowane obrotowe ramię natryskowe
Ręczne czyszczenie komory wlotowej i wylotowej metodą push-pull
Łożyska ze stali nierdzewnej prowadzące po obu stronach
Szybkozłączka wlotowa wody, umożliwiająca dopływ wody płuczącej z tyłu prowadnicy komory do każdego modułu wtryskowego
Można włożyć koszyki przeznaczone do czystych butelek o szerokich wlotach
| Wymiary zewnętrzne, wysokość w mm | 183 mm |
| Wymiary zewnętrzne, szerokość w mm | 535 mm |
| Wymiary zewnętrzne, głębokość w mm | 552 mm |
| Waga netto | 3,5 kg |


Hangzhou Xipingzhe Biological Technology Co., Ltd
XPZ to wiodący producent zmywarek do szkła laboratoryjnego z siedzibą w mieście Hangzhou, w prowincji Zhejiang, w Chinach. XPZ specjalizuje się w badaniach, produkcji i handlu automatycznymi zmywarkami do szkła, które mają zastosowanie w branży biofarmaceutycznej, ochronie zdrowia, kontroli jakości, monitorowaniu żywności i petrochemii.
XPZ pomaga w rozwiązywaniu wszelkich problemów związanych z czyszczeniem. Jesteśmy głównym dostawcą dla chińskich organów inspekcyjnych i przedsiębiorstw chemicznych. Tymczasem marka XPZ działa w wielu innych krajach, takich jak Indie, Wielka Brytania, Rosja, Korea Południowa, Uganda, Filipiny itd. XPZ oferuje zintegrowane rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb, obejmujące dobór produktów, instalację i szkolenie obsługi itd.
Zdobędziemy większą przewagę konkurencyjną, aby dostarczać innowacyjne produkty o wysokiej jakości i doskonałą obsługę, utrzymując przy tym naszą długoterminową przyjaźń.
Wystawa

