Moment-1
Chwała-2
Zorza polarna-2
Zorza polarna-F2
Flash-F1
Kosz do czyszczenia dolnej warstwy, Stojak na kosz do czyszczenia dolnej warstwy, Kosz modułowy dolnej warstwy,
Montowane w myjkach jedno-, dwu- lub trójwarstwowych, umieszczane w różnych modułach wtryskowych, spłukują wielokrotnego użytku szkło laboratoryjne, ceramikę, tworzywa sztuczne, stal nierdzewną itd.
| Tworzywo | Stal nierdzewna 316LStal nierdzewna |
| Kolor | Matowa stal nierdzewna |
| Wałek do ćwiczeń | Osiem |
| Regulator położenia | Dwa |
| Skok ramy kosza pchający i ciągnący | 550 mm |
| Szybka średnica interfejsu | 32 mm |
![]()
![]()
![]()
![]()
Półka koszowa z łączeniem modułowym
Ręczne czyszczenie komory wlotowej i wylotowej metodą push-pull
Zamontowane na obu prowadnicach ze stali nierdzewnej
Szybkozłączka wlotowa wody, umożliwiająca dopływ wody płuczącej z tyłu prowadnicy komory do każdego modułu wtryskowego
| Wymiary zewnętrzne, wysokość w mm | 148 mm |
| Wymiary zewnętrzne, szerokość w mm | 531 mm |
| Wymiary zewnętrzne, głębokość w mm | 577 mm |
| Waga netto | 3 kg |
orzecznictwo