Chwała-2
Zorza polarna-2
Zorza polarna-F2
Flash-F1
Kosz do czyszczenia beziniekcyjnego
Nadaje się do naczyń o szerokim wlocie, kubków miarowych itp.
| Tworzywo | Stal nierdzewna 316L |
| Kolor | Matowa stal nierdzewna |
| Małe zaciski sprężynowe | 26 |
| Wysokość | 105 mm |
| Rozstaw | 60 mm |
Moduł koszyka
| Wymiary zewnętrzne, wysokość w mm | 116 mm |
| Wymiary zewnętrzne, szerokość w mm | 220 mm |
| Wymiary zewnętrzne, głębokość w mm | 410 mm |
| Waga netto | kg |