Rising-F1
Kosz do sprzątania, Stojak na kosze, Kosz modułowy,
Dwuwarstwowa konstrukcja, odpowiednia do modułów regałów koszowych wtryskowych i niewtryskowych
| Tworzywo | Stal nierdzewna 316L |
| Kolor | Matowa stal nierdzewna |
| Rozpoznawanie koszyka | Jeden |
| Skok ramy kosza pchający i ciągnący | 550 mm |
| Szybka średnica interfejsu | 32 mm |
| Liczba ładowalnych modułów | Dwie warstwy |
| Liczba modułów jednowarstwowych | Dwa |
Półka koszowa z łączeniem modułowym
Ręczne czyszczenie komory wlotowej i wylotowej metodą push-pull
Zamontowane na obu prowadnicach ze stali nierdzewnej
Szybkozłączka wlotowa wody, umożliwiająca dopływ wody płuczącej z tyłu prowadnicy komory do każdego modułu wtryskowego
| Wymiary zewnętrzne, wysokość w mm | 609 mm |
| Wymiary zewnętrzne, szerokość w mm | 619 mm |
| Wymiary zewnętrzne, głębokość w mm | 790 mm |
| Waga netto | kg |