Szybkie i doskonałe wyceny, kompetentni doradcy, którzy pomogą Ci wybrać właściwe rozwiązanie odpowiadające wszystkim Twoim potrzebom, krótki czas realizacji, odpowiedzialna obsługa jakości oraz wyjątkowe produkty i usługi w zakresie płatności i wysyłki dla OEM Supply China UL Utx355b DC12V IP67 SMD2835 Injection LED Sign Module. Zapraszamy do odwiedzenia naszej fabryki i z niecierpliwością czekamy na nawiązanie przyjaznych relacji biznesowych z klientami w kraju i za granicą w perspektywie długoterminowej.
Szybkie i doskonałe wyceny, kompetentni doradcy, którzy pomogą Ci wybrać właściwe rozwiązanie odpowiadające wszystkim Twoim potrzebom, krótki czas realizacji, odpowiedzialna obsługa jakości oraz unikalne produkty i usługi w zakresie płatności i wysyłki.Moduł LED w Chinach, Moduł wtryskowyStale opracowujemy nowe technologie, aby usprawnić produkcję i dostarczać produkty w konkurencyjnych cenach i wysokiej jakości! Satysfakcja klienta jest naszym priorytetem! Możesz nam powierzyć swój pomysł, abyśmy mogli opracować unikalny projekt dla Twojego modelu, aby uniknąć zbyt wielu podobnych części na rynku! Zapewnimy Ci najlepszą obsługę, aby spełnić wszystkie Twoje potrzeby! Skontaktuj się z nami jak najszybciej!
Chwała-2
Zorza polarna-2
Zorza polarna-F2
Flash-F1
Kosz do czyszczenia wtryskowego, Stojak na kosze do czyszczenia wtryskowego, Moduł wtryskowy
Stosowany do czyszczenia szkła laboratoryjnego, takiego jak kolby Erlenmeyera, kolby trójkątne, kolby okrągłodenne, kolby płaskodenne, kolby miarowe, cylindry miarowe.
| Tworzywo | Stal nierdzewna 316L |
| Kolor | Matowa stal nierdzewna |
| Szybka średnica interfejsu | 32 mm |
| Dysza wtryskowa | ф6mmxH220mm |
| Liczba dysz | 8 szt. |
| Liczba posiadaczy | 8 szt. |
| Pozycjonowanie elementów sprężynowych | 8 szt. |
| Powłoka uchwytów | PA |
Stojak na kosz czyszczący modułu wtryskowego z portem przyłączeniowym
Załaduj po lewej i prawej stronie kosza modułu
Szybkozłącze wlotowe, czysta woda płucząca z koszyka modułu do każdej dyszy modułu wtryskowego
| Wymiary zewnętrzne, wysokość w mm | 253 mm |
| Wymiary zewnętrzne, szerokość w mm | 140 mm |
| Wymiary zewnętrzne, głębokość w mm | 488 mm |
| Waga netto | 0,9 kg |