Chwała-2/F2
Aurora-2/F2
Flash-F2
Kosz do czyszczenia wtryskowego, Stojak na kosze do czyszczenia wtryskowego,Moduł wtryskowy
Stosowany do czyszczenia szkła laboratoryjnego, takiego jak kolby Erlenmeyera, kolby trójkątne, kolby okrągłodenne, kolby płaskodenne, kolby miarowe, cylindry miarowe.
| Tworzywo | Stal nierdzewna 316L |
| Kolor | Matowa stal nierdzewna |
| Szybka średnica interfejsu | 32 mm |
| Dysza wtryskowa | ф8mmxH390mm |
| Liczba dysz | 4 sztuki |
| Uchwyt na krzyż | 4 sztuki |
Stojak na kosz czyszczący modułu wtryskowego z portem przyłączeniowym
Załaduj po lewej i prawej stronie kosza modułu
Szybkozłącze wlotowe, czysta woda płucząca z koszyka modułu do każdej dyszy modułu wtryskowego
| Wymiary zewnętrzne, wysokość w mm | 411 mm |
| Wymiary zewnętrzne, szerokość w mm | 235 mm |
| Wymiary zewnętrzne, głębokość w mm | 482 mm |
| Waga netto | 2 kg |
Orzecznictwo
Hangzhou Xipingzhe Biological Technology Co., Ltd
XPZ to wiodący producent zmywarek do szkła laboratoryjnego z siedzibą w mieście Hangzhou, w prowincji Zhejiang, w Chinach. XPZ specjalizuje się w badaniach, produkcji i handlu automatycznymi zmywarkami do szkła, które mają zastosowanie w branży biofarmaceutycznej, ochronie zdrowia, kontroli jakości, monitorowaniu żywności i petrochemii.
XPZ pomaga w rozwiązywaniu wszelkich problemów związanych z czyszczeniem. Jesteśmy głównym dostawcą dla chińskich organów inspekcyjnych i przedsiębiorstw chemicznych. Tymczasem marka XPZ działa w wielu innych krajach, takich jak Indie, Wielka Brytania, Rosja, Korea Południowa, Uganda, Filipiny itd. XPZ oferuje zintegrowane rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb, obejmujące dobór produktów, instalację i szkolenie obsługi itd.
Zdobędziemy większą przewagę konkurencyjną, aby dostarczać innowacyjne produkty o wysokiej jakości i doskonałą obsługę, utrzymując przy tym naszą długoterminową przyjaźń.
Fabryka XPZ

Wystawa

