Chwała-2
Zorza polarna-2
Zorza polarna-F2
Flash-F1
Kosz do czyszczenia wtryskowego, Stojak na kosze do czyszczenia wtryskowego, Moduł wtryskowy
Stosowany do czyszczenia szkła laboratoryjnego, takiego jak kolby Erlenmeyera, kolby trójkątne, kolby okrągłodenne, kolby płaskodenne, kolby miarowe, cylindry miarowe.
| Materialny | Stal nierdzewna 316L |
| Kolor | Matowa stal nierdzewna |
| Wałek do ćwiczeń | Sześć |
| Regulator położenia | Dwa |
| Rozpoznawanie koszyka | Jeden |
| Skok ramy kosza pchający i ciągnący | 550 mm |
Stojak na kosz czyszczący modułu wtryskowego z portem przyłączeniowym
Załaduj po lewej i prawej stronie kosza modułu
Szybkozłącze wlotowe, czysta woda płucząca z koszyka modułu do każdej dyszy modułu wtryskowego
| Wymiary zewnętrzne, wysokość w mm | 258 mm |
| Wymiary zewnętrzne, szerokość w mm | 194 mm |
| Wymiary zewnętrzne, głębokość w mm | 482 mm |
| Waga netto | 3,7 kg |
Orzecznictwo
Hangzhou Xipingzhe Biological Technology Co., Ltd
XPZ to wiodący producent zmywarek do szkła laboratoryjnego z siedzibą w mieście Hangzhou, w prowincji Zhejiang, w Chinach. XPZ specjalizuje się w badaniach, produkcji i handlu automatycznymi zmywarkami do szkła, które mają zastosowanie w branży biofarmaceutycznej, ochronie zdrowia, kontroli jakości, monitorowaniu żywności i petrochemii.
XPZ pomaga w rozwiązywaniu wszelkich problemów związanych z czyszczeniem. Jesteśmy głównym dostawcą dla chińskich organów inspekcyjnych i przedsiębiorstw chemicznych. Tymczasem marka XPZ działa w wielu innych krajach, takich jak Indie, Wielka Brytania, Rosja, Korea Południowa, Uganda, Filipiny itd. XPZ oferuje zintegrowane rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb, obejmujące dobór produktów, instalację i szkolenie obsługi itd.
Zdobędziemy większą przewagę konkurencyjną, aby dostarczać innowacyjne produkty o wysokiej jakości i doskonałą obsługę, utrzymując przy tym naszą długoterminową przyjaźń.
Fabryka XPZ

Wystawa

