Moment-1
Chwała-2
Zorza polarna-2
Zorza polarna-F2
Flash-F1
Kosz do czyszczenia dolnej warstwy, Stojak na kosz do czyszczenia dolnej warstwy, Kosz modułowy dolnej warstwy
Montowane w myjkach jedno-, dwu- lub trójwarstwowych, umieszczane w różnych modułach wtryskowych, spłukują wielokrotnego użytku szkło laboratoryjne, ceramikę, tworzywa sztuczne, stal nierdzewną itd.
| Tworzywo | Stal nierdzewna 316LStal nierdzewna |
| Kolor | Matowa stal nierdzewna |
| Wałek do ćwiczeń | Osiem |
| Regulator położenia | Dwa |
| Skok ramy kosza pchający i ciągnący | 550 mm |
Ręczne czyszczenie komory wlotowej i wylotowej metodą push-pull
Załaduj dolną część maszyny czyszczącej
Noś wszelkiego rodzaju tacki siatkowe i wszelkiego rodzaju wkładki do koszyków
| Wymiary zewnętrzne, wysokość w mm | 79 mm |
| Wymiary zewnętrzne, szerokość w mm | 529 mm |
| Wymiary zewnętrzne, głębokość w mm | 546 mm |
| Waga netto | 2 kg |