Chwała-2
Zorza polarna-2
Zorza polarna-F2
Flash-F1
Kosz do czyszczenia warstwy górnej, Kosz do czyszczenia warstwy środkowej, Stojak na kosz do czyszczenia warstwy górnej, Stojak na kosz do czyszczenia warstwy środkowej, Kosz modułu warstwy górnej, Kosz modułu warstwy środkowej
Montowane w myjkach dwu- lub trójwarstwowych, umieszczane w różnych modułach wtryskowych, spłukują wielokrotnego użytku szkło laboratoryjne, ceramikę, tworzywa sztuczne, stal nierdzewną itd.
| Tworzywo | Stal nierdzewna 316L |
| Kolor | Matowa stal nierdzewna |
| Wałek do ćwiczeń | Sześć |
| Regulator położenia | Dwa |
| Rozpoznawanie koszyka | Jeden |
| Skok ramy kosza pchający i ciągnący | 550 mm |
| Szybka średnica interfejsu | 32 mm |
Półka koszowa z łączeniem modułowym
Ręczne czyszczenie komory wlotowej i wylotowej metodą push-pull
Łożyska ze stali nierdzewnej prowadzące po obu stronach
Szybkozłączka wlotowa wody, umożliwiająca dopływ wody płuczącej z tyłu prowadnicy komory do każdego modułu wtryskowego
| Wymiary zewnętrzne, wysokość w mm | 140 mm |
| Wymiary zewnętrzne, szerokość w mm | 536 mm |
| Wymiary zewnętrzne, głębokość w mm | 562 mm |
| Waga netto | 3,35 kg |