Chwała-2
Zorza polarna-2
Zorza polarna-F2
Flash-F1
Kosz do czyszczenia wtryskowego, Stojak na kosze do czyszczenia wtryskowego, Moduł wtryskowy
Możliwość czyszczenia 28 pipet, 28 fiolek na próbki i 9 kolb Erlenmeyera, kolb, kolb miarowych itp.
| Tworzywo | Stal nierdzewna 316L |
| Kolor | Matowa stal nierdzewna |
| Szybka średnica interfejsu | 32 mm |
| Dysza wtryskowa | ф 2,5 mm x wys. 110 mm ф 4 mm x wys. 160 mm ф 6 mm x wys. 220 mm |
| Liczba dysz | 65 szt. |
| Siedziska do pipet | 28 szt. |
| Uchwyt na krzyż | 28 szt. |
| Liczba posiadaczy | 9 szt. |
| Pozycjonowanie elementów sprężynowych | 9 szt. |
| Powłoka uchwytów | PA |
Stojak na kosz czyszczący modułu wtryskowego z portem przyłączeniowym
Załaduj po lewej i prawej stronie kosza modułu
Szybkozłącze wlotowe, czysta woda płucząca z koszyka modułu do każdej dyszy modułu wtryskowego
| Wymiary zewnętrzne, wysokość w mm | 265 mm |
| Wymiary zewnętrzne, szerokość w mm | 190 mm |
| Wymiary zewnętrzne, głębokość w mm | 493 mm |
| Waga netto | 3 kg |