Chwała-2
Zorza polarna-2
Zorza polarna-F2
Flash-F1
Kosz do czyszczenia wtryskowego, Stojak na kosze do czyszczenia wtryskowego, Moduł wtryskowy
Zintegrowany moduł posiada 28 pipet, 8 kolb Erlenmeyera/kolb/kolb miarowych/cylindrów miarowych itp.
| Tworzywo | Stal nierdzewna 316L |
| Kolor | Matowa stal nierdzewna |
| Szybka średnica interfejsu | 32 mm |
| Dysza wtryskowa | ф6mmxH220mm |
| Liczba dysz | 36 szt. |
| Siedziska do pipet | 28 szt. |
| Uchwyt na krzyż | 8 szt. |
Stojak na kosz czyszczący modułu wtryskowego z portem przyłączeniowym
Załaduj po lewej i prawej stronie kosza modułu
Szybkozłącze wlotowe, czysta woda płucząca z koszyka modułu do każdej dyszy modułu wtryskowego
| Wymiary zewnętrzne, wysokość w mm | 255 mm |
| Wymiary zewnętrzne, szerokość w mm | 190 mm |
| Wymiary zewnętrzne, głębokość w mm | 493 mm |
| Waga netto | kg |