Chwała-2
Zorza polarna-2
Zorza polarna-F2
Flash-F1
Kosz do czyszczenia wtryskowego, Stojak na kosze do czyszczenia wtryskowego, Moduł wtryskowy
może pomieścić 56 pipet, 56 probówek wirówkowych, probówek, pustych butelek itp.
| Tworzywo | Stal nierdzewna 316L |
| Kolor | Matowa stal nierdzewna |
| Szybka średnica interfejsu | 32 mm |
| Dysza wtryskowa | ф2,5mmxH110mm |
| Liczba dysz | 112 szt. |
| Siedziska do pipet | 56 szt. |
| Uchwyt na krzyż | 56 szt. |
Stojak na kosz czyszczący modułu wtryskowego z portem przyłączeniowym
Załaduj po lewej i prawej stronie kosza modułu
Szybkozłącze wlotowe, czysta woda płucząca z koszyka modułu do każdej dyszy modułu wtryskowego
| Wymiary zewnętrzne, wysokość w mm | 190 mm |
| Wymiary zewnętrzne, szerokość w mm | 190 mm |
| Wymiary zewnętrzne, głębokość w mm | 494 mm |
| Waga netto | kg |