Rising-F1
Kosz do czyszczenia wtryskowego, Stojak na kosze do czyszczenia wtryskowego, Moduł wtryskowy
Stosowany do czyszczenia pipet.
| Tworzywo | Stal nierdzewna 316L |
| Kolor | Matowa stal nierdzewna |
| Szybka średnica interfejsu | 32 mm |
| Liczba dysz | 116 szt. |
| Wysokość ramy | 150 mm |
| Wysokość pipety nadająca się do czyszczenia | 585 mm |
Stojak na kosz czyszczący modułu wtryskowego z portem przyłączeniowym
Załaduj po lewej i prawej stronie kosza modułu
Szybkozłącze wlotowe, czysta woda płucząca z koszyka modułu do każdej dyszy modułu wtryskowego
| Wymiary zewnętrzne, wysokość w mm | 279 mm |
| Wymiary zewnętrzne, szerokość w mm | 558 mm |
| Wymiary zewnętrzne, głębokość w mm | 352 mm |
| Waga netto | kg |