Nasze rozwiązania cieszą się dużym uznaniem i są niezawodne wśród klientów, spełniają ciągle zmieniające się wymagania finansowe i społeczne w zakresie najlepszej ceny na chińskie części głośnikowe P-Audio Style 15″, kosz głośnikowy. Zapraszamy do kontaktu, jeśli jesteś zainteresowany naszym rozwiązaniem, zaskoczymy Cię jakością i ceną.
Nasze rozwiązania cieszą się dużym uznaniem i zaufaniem klientów, a także spełniają stale zmieniające się wymagania finansowe i społeczne.Cena ramy PA i części głośników PA w ChinachW obliczu globalnej integracji gospodarczej, która przynosi wyzwania i szanse dla branży xxx, nasza firma, dzięki kontynuowaniu pracy zespołowej, stawiając na jakość, innowacyjność i wzajemne korzyści, jest pewna siebie, aby oferować naszym klientom uczciwe, wykwalifikowane rozwiązania, konkurencyjne ceny i doskonałą obsługę. Chcemy budować lepszą przyszłość w duchu wyższego, szybszego, silniejszego rozwoju z naszymi przyjaciółmi, kontynuując naszą dyscyplinę.
Moment-1
Chwała-2
Zorza polarna-2
Zorza polarna-F2
Flash-F1
Kosz do czyszczenia dolnej warstwy, Stojak na kosz do czyszczenia dolnej warstwy, Kosz modułowy dolnej warstwy,
Montowane w myjkach jedno-, dwu- lub trójwarstwowych, umieszczane w różnych modułach wtryskowych, spłukują wielokrotnego użytku szkło laboratoryjne, ceramikę, tworzywa sztuczne, stal nierdzewną itd.
| Tworzywo | Stal nierdzewna 316LStal nierdzewna |
| Kolor | Matowa stal nierdzewna |
| Wałek do ćwiczeń | Osiem |
| Regulator położenia | Dwa |
| Skok ramy kosza pchający i ciągnący | 550 mm |
| Szybka średnica interfejsu | 32 mm |
Półka koszowa z łączeniem modułowym
Ręczne czyszczenie komory wlotowej i wylotowej metodą push-pull
Zamontowane na obu prowadnicach ze stali nierdzewnej
Szybkozłączka wlotowa wody, umożliwiająca dopływ wody płuczącej z tyłu prowadnicy komory do każdego modułu wtryskowego
| Wymiary zewnętrzne, wysokość w mm | 158 mm |
| Wymiary zewnętrzne, szerokość w mm | 528 mm |
| Wymiary zewnętrzne, głębokość w mm | 566 mm |
| Waga netto | 3 kg |